O nás

Jak to všechno začalo?

Po ukončení studií medicíny v LF UK Plzni jsem se rozhodl pro město České Budějovice, jako krajské město mi poskytovalo dostatek možností pro profesní rozvoj, ale i příznivé podmínky pro osobní život s překrásnou přírodou jižních Čech. Zde jsem také poznal manželku, kterou jsem si v roce 2005 vzal. Naše společné kroky zpočátku nebyly jednoduché, pro zdravotní potíže jsem změnil  původní lékařské zaměření v oboru kardiochirurgie a všeobecné chirurgie za gynekologii a porodnictví, což mi nabízelo mnohem širší  uplatnění. 

V Českých Budějovicích nebylo pracovní místo, tak jsme společně se ženou v roce 2005 začali pracovat v Klatovech. Já na gyn. por. oddělení pod vedením prim. MUDr. Vondraše, žena jako zdravotní všeobecná sestra chirurgického oddělení. Náš vzdělávací systém v oboru gynekologie a porodnictví  mě nutil změnit pracovní místo na pracoviště s akreditací pro vzdělávání lékařů, proto jsem v letech 2008-2011 pracoval v Písku na gyn por. odd. u prim MUDr. V. Vláška, kde jsem úspěšně získal i atestaci v oboru gynekologie a porodnictví v roce 2009.

V srpnu 2011 jsem se vrátil do Českých Budějovic  na gyn. por. oddělení pod vedením  prim. MUDr. P. Sáka. Rozvíjel jsem si svoji  operační i profesní erudici se zaměřením na onkogynekologii . Současně jsem pomáhal s pohotovostními službami v Českých Budějovicích, v Českém Krumlově a v Táboře. Zkušenosti v ambulantní gynekologické praxi jsem získával i v Sušici v privátní gyn – por ambulanci svého otce.  

V roce 2019 se mi naskytla příležitost převzít soukromou praxi v Českých Budějovicích pana doktora Petra Skály. Byla to pro mě výzva, ale i příležitost pracovat s mojí manželkou v práci se společným cílem – vaší spokojeností. Provádíme preventivní gynekologické prohlídky, těhotenskou poradnu, léčíme gynekologická onemocnění. Postupně se stále rozvíjíme, změnili jsme systém objednání kontrol pacientek, vedení dokumentace, renovovali a stále zlepšujeme vybavení ordinace. Registrujeme další pacientky, aktivně Vás zveme k preventivním vyšetřením i MMG kontrolám, rozvíjíme naše vědomosti pravidelnou účastí na vzdělávacích kurzech a kongresech v České republice, dodržujeme doporučené postupy. Spolupracujeme s Gynekologicko-porodnickým oddělením v Českých Budějovicích, Centrem lékařské genetiky a centry umělé reprodukce. 

Mojí snahou je našim pacientkám nabízet kvalitní nové možnosti léčby, proto nyní otevíráme prostory nové ordinace a zavádíme nejen pro naše ale i ostatní pacientky i pacienty denzitometrické vyšetření. Toto vyšetření nám určí í  kvalitu vašich kostí a jistě nám pomůže ve zlepšení Vašeho aktivního života.

Náš tým Kožnargyn
Pro Vás je v naší ambulanci připraveno příjemné prostředí a  vlídný  pracovní kolektiv. Věříme, že o Vás budeme pečovat k Vaší spokojenosti a pomůžeme Vám  si udržovat pevné zdraví.  
Neváhejte se na nás obrátit

+ 420 387 204 322

Aktuální informace k dovolené: Dovolená od 12.3. - 14.3.2024 a upravená pracovní doba Pondělí 22.3. 8:00-11:00 a Pátek 15.3. 7:00-12:00 hod. Žádosti možno SMS na tel. č. 602 726 511 nebo email Koznargyn@seznam.cz. Děkujeme za pochopení. Tým Kožnargyn.

X